• Головна
  • За що вбили черкаського журналіста Вадима Комарова
09:33, 21 червня 2019 р.

За що вбили черкаського журналіста Вадима Комарова

Фото: Вадим Комаров / facebook

Фото: Вадим Комаров / facebook

Напад стався у місті Черкаси 4 травня, але ця історія не стала топ-темою і мотивом численних акцій протесту.

Нападників не встановлено досі, але оточення Вадима Комарова та журналістська спільнота переконана, що злочин пов’язаний із професійною діяльністю чоловіка. Тим більше, що він вже кілька разів ставав об’єктом замаху, пише Радіо Свобода.

Дехто називає його не журналістом, а блогером та активістом. Більшість інформації він викладав на своїй сторінці у Фейсбук, дозволяв собі оціночні судження та участь в акціях. Він мав власну газету «Черкаськіє отклікі», яка виходила нерегулярно.

Вадиму Комарову вдавалося діставати документи, які засвідчували можливу корупцію місцевих органів влади, він не боявся називати прізвища і багатьом високопосадовцям ускладнював життя. Останнім доводилося реагувати на поширену інформацію, робити заяви у відповідь на оприлюднені документи, пояснює його колега.

Вадим Комаров часто ставив влучні запитання на прес-конференціях, було видно, що він глибоко в темі, згадує журналіст черкаського видання «Прочерк» Назарій Вівчарик.

Робив прямі трансляції, інформацію з яких використовувало чимало черкаських ЗМІ у своїх програмах. До Вадима завжди можна було звернутися за консультацією і він ділився тим, що знав без проблем.Тим більше, що ця інформація виявлялася точною і підтверджувалася з інших джерел, розповідає Назарій Вівчарик.

«Він був одним з тих небагатьох журналістів, якому було не байдуже. І його можна назвати журналістом-розслідувачем», – зазначає черкаський журналіст.

Черкаський правозахисник Валерій Макеєв, який працював із Вадимом Комаровим над створенням спільних програм, в день нападу на колегу припустив, що могло стати мотивом.

​Він зазначив, що журналіст випустив матеріал про зловживання місцевих органів влади, а також в день нападу мав отримати інсайдерську інформацію від правоохоронних органів, яка підтверджує, що один із високопосадовців черкаської ради уникнув покарання.

​Одним із останніх матеріалів Вадима Комарова було розслідування про бунт в колонії під Черкасами, як там працює система і як ставляться до ув’язнених.

Читайте також: У Черкасах помер журналіст, на якого скоїли замах у травні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вадим Комаров #журналіст
Оголошення
live comments feed...