У липні підрозділи Нацполіції нестимуть службу у посиленому режимі

Фото: ch.npu.gov.ua
Фото: ch.npu.gov.ua

Підрозділи Нацполіції з 15 по 28 липня нестимуть службу у посиленому режимі, це пов’язане з проведенням позачергових виборів до Верховної Ради України.

В період підготовки до виборів в кожному обласному главку пройдуть навчальні збори. Їх учасники відпрацюють ситуаційні завдання пов’язані з виборчим процесом, повідомили в ГУ НП.

«Наша система гідно здала іспит на попередніх виборах президента. Маємо добру оцінку суспільства. Маємо добру оцінку спостерігачів іноземних держав. І наша позиція, позиція МВС на будь-яких виборах, буде незмінною – політична нейтральність, рівновіддаленість, неухильне забезпечення прав учасників», – наголосив міністр МВД Арсен Аваков.

З 24 травня у центральному апараті  відомства та територіальних підрозділах Нацполіції розгорнуто діяльність ситуаційних центрів. На їх базі налагоджено збір інформації про події, пов’язані з виборчим процесом, забезпечується щоденний аналіз ситуації, контроль за прийняттям процесуальних рішень, інформування про обстановку керівництва МВС, Національної поліції, ЦВК та інших органів влади.

Із 15 по 28 липня особовий склад органів та підрозділів НП буде переведено на посилений варіант несення служби.

Читайте також: Черкаський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів.

МВС посилення особовий склад поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии