• Головна
  • Профілактика кондиціонера - рекомендації експертів Vencon
Новини компаній
17:00, 5 червня 2019 р.

Профілактика кондиціонера - рекомендації експертів Vencon

Новини компаній

Кондиціонер пропускає через свої фільтри безмірну кількість повітря, яке в свою чергу містить величезну кількість пилу, бруду і різноманітних бактерій. Фільтри, встановлені в кондиціонері, очищають повітря від цих шкідливих елементів. Щоб їх позбутися, фільтри необхідно міняти або очищати.

Навіщо проводити чистку кліматичної техніки

Ситуація виникає рідко, коли необхідно чистити побутові кондиціонери: але все одно чистити їх необхідно. Викликати спеціалізованого майстра або робити це самостійно - ці питання хвилюють користувачів найчастіше.

Кондиціонер, що не піддавався профілактиці довгий час, характеризується скопилася в ньому пилом, це призводить до появи ряду проблем.

  1. Погіршення в приміщенні мікроклімату. Що зібралися пил в кондиціонері циркулює в приміщенні, це викликає у людей алергічні реакції.

  2. Погіршення роботи кондиціонера. Повітряні потоки через пил не циркулюють в кімнаті належним чином.

  3. Ризик поломки всієї спліт-системи. Пов'язаний даний ризик зі збільшенням повітряного опору, що підвищує навантаження на двигун.

Перші ознаки, які вказують, що кондиціонер необхідно чистити

Профілактика кондиціонера - рекомендації експертів Vencon, фото-1

Найпершою ознакою є поява неприємного запаху. Він говорить про те, що розвинулася або почала розвиватися колонія грибків. При кожному включенні тисячі спор поширюються в приміщенні, а потім потрапляють в дихальні шляхи людей, згодом це призводить до алергічних хвороб.

Після появи найменшого запаху, негайно необхідно провести чистку фільтрів і кондиціонера в цілому.

Крім цвілі, існують такі ознаки, коли необхідно очистити:

  • знижена потужність роботи кондиціонера;

  • споживана енергія збільшується;

  • заледеніння магістралей і сполучних арматур.

Не варто затягувати з очищенням, інакше в подальшому це призведе до неминучого ремонту!

Етапи очищення кліматичної техніки

Профілактика кондиціонера - рекомендації експертів Vencon, фото-2

Очищення кондиціонера власними силами проходить в три стадії.

1.Чистка або повна заміна фільтра.

2. Частка внутрішнього модуля.

3. Чистка та профілактика зовнішнього блоку.

Перед очищенням систему необхідно відключити від електромережі. Необхідно детально вивчити інструкцію до приладу, особливо, як витягти фільтр.

Другою стадією очищення є розбирання кришки кондиціонера і витяг захисної решітки, де кріпиться фільтр.

На третьому етапі відбувається безпосередня розбирання фільтра і його чистка. Спочатку необхідно прочистити сухий фільтр пилососом, потім промити його в холодній воді. Фільтр сушити тільки природним способом, щоб уникнути деформації. Зібрати пристрій необхідно, коли фільтр висох і назад підключити його електромережі.

Експерти Vecon рекомендують при очищенні кондиціонера не використовувати жорсткі щітки і металеві предмети, ними ви можете пошкодити фреон і теплообмінник. Також рідко потрібно проводити чистку вентилятора внутрішнього блоку від жиру. Ми настійно вам не рекомендуємо робити цю процедуру самостійно! Кращим варіантом в даному питанні буде викликати професійного майстра з сервісної служби. Ваш експерт з кліматичної техніки https://vencon.ua/catalog/kondicionery-split-sistemy

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...