• Головна
  • Черкащанка стала фіналісткою премії "Диво-Дитина-2019"
16:52, 3 червня 2019 р.

Черкащанка стала фіналісткою премії "Диво-Дитина-2019"

Фото: chmr.gov.ua

Фото: chmr.gov.ua

Ольга Степанець отримала диплом і звання Фіналіст Всеукраїнської Премії "Диво-Дитина – 2019" у номінації "Найтворча дитина".

10-річна дівчинка упродовж чотирьох років займається у Народному художньому танцювальному колективі "Вікторія". За цей час Оля здобула низку перемог та відзнак, стала багаторазовою переможницею Всеукраїнських та Міжнародних змагань із сучасної хореографії, повідомили в мерії.

Олю запросили на урочисту церемонію вручення нагороди у Київ. Цьогоріч учасниками Всеукраїнського заходу стали понад 1000 талановитих та обдарованих дітей з України. Премію вручали дітям, які мають досягнення у мистецтві, спорті, науці; володіють унікальними розумовими або фізичними здібностями та дітям-рятівникам на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями.

Оцінювання учасників було відкрите, шляхом виставлення балів по 5-бальній шкалі, за оцінками членів журі показових виступів фіналістів. До складу журі увійшли відомі діячі науки, мистецтва, спорту, політики. Склад журі очолила Ольга Сумська, народна артистка України.

Читайте також: Квести, інтерактивні ігри, лекції: черкащан вчитимуть заощаджувати енергію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ольга Степанець #диво-дитина
Оголошення
live comments feed...