• Головна
  • Черкаські аудитори відшкодували втрат на сім мільйонів
10:44, 31 травня 2019 р.

Черкаські аудитори відшкодували втрат на сім мільйонів

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Протягом січня – квітня фахівці забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 7,7 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 31 управлінське рішення. Об’єкти контролю виконали 40 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів, повідомили в ОДА.

Правоохоронним органам передано матеріали 11 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 9 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис. грн. До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 9 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення на 39 осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення, 9 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадових осіб звільнено із посад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відшкодування #правопорушення #аудитори
Оголошення
live comments feed...