• Головна
  • Близько 50 поривів виникло у Черкасах під час випробувань
11:25, 30 травня 2019 р.

Близько 50 поривів виникло у Черкасах під час випробувань

Близько 50 поривів виникло у Черкасах під час випробувань

У Черкасах триває перший етап гідравлічних випробувань, тест на міцність проходять тепломережі мікрорайону «Хімселище» та Південно-Західного району

За інформацією КП «Черкаська ТЕЦ», на їх магістралях  виникло 18 пошкоджень, 12 яких – вже усунуто. Тоді як  працівниками КП «Черкаситеплокомуненерго» вже ліквідовано 11 поривів з 27-ми виявлених, повідомили в мерії.

Аби скоротити незручності для містян, викликаних гідравлічними випробуваннями, свого часу міська влада запровадила новий підхід до їх проведення, поділивши місто на кілька частин.

Тож обов’язкове тестування мереж здійснюється, згідно з графіком,  не загалом по місту, а окремо у визначених мікрорайонах. Таким чином, коли в одній частині Черкас тривають гідравлічні випробування, мешканці решти мікрорайонів отримують гарячу воду.

"Ми відійшли від практики, коли перед початком гідравлічних випробувань припинялось теплопостачання в усьому місті. А потім одна частина Черкас просто чекала, допоки випробування пройдуть в іншій. Технологія поетапного проведення гідравлічних випробувань виправдала себе, тому застосовуватимемо її і цьогоріч", – розповів в. о.  директора департаменту житлово-комунального комплексу-начальник управління ЖКГ Черкаської міської ради Юрій Панченко.

Нині ВП «Черкаська ТЕЦ»  перевіряє такі тепломагістралі: т/м №3 від ТЕЦ до ТК-320 по проспекту Хіміків, вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській, А. Лупиноса; т/м №2 від ТК-614 до ТК-209 по вул. В’ячеслава Чорновола, Чайковського, С.Кішки, Бидгощській, М.Залізняка, В.Галви; т/м №7 від ОТН-7 до ТК-721; т/м №6 від ТЕЦ до ОТН-9 по проспекту Хіміків; т/м №4 від ТК-407 до ТК-418 по вул. 30 років Перемоги, Сумгаїтська, ПЗР.

Зважаючи на численні пориви на магістралях «Черкаської ТЕЦ» (зумовлені суттєвою зношеністю трубопроводів), а також  – оскільки виявлені пошкодження залягають на значній глибині (що призводить до затримання проведення ремонтних робіт), нині фіксується відставання від графіка гідравлічних випробовувань на три тижні. Приміром, перший етап мав тривати з 6 по 31 травня. Тоді як на підприємстві обіцяють ліквідувати усі пошкодження, які виникли під час цього етапу, до 21 червня.

КП «Черкаситеплокомуненерго» вже виконало гідравлічні випробування тепломереж  від котелень Є.Кухарця, Ю, Хрещатик,84, Онопрієнко,8 та закінчує - від ЦТП Південно-західного району.

На часі –  підготовка до гідровипробувань тепломереж центральної частини міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#випробування #тепломережі
Оголошення
live comments feed...