• Головна
  • У Черкасах змонтують Колесо огляду заввишки 30 метрів
11:11, 29 травня 2019 р.

У Черкасах змонтують Колесо огляду заввишки 30 метрів

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

У парку «Сосновий бір» в червні планують встановлення атракціону «Колесо огляду».

3 червня до Черкас має приїхати монтажна організація, яка буде встановлювати атракціон, на який має всі належні експертні висновки, що засвідчують правильність розрахунків, повідомили в мерії.

Абсолютну надійність та безпечність експлуатації майданчику та фундаменту засвідчує і підрядник  Олександр Ільченко, запевнивши у фаховості та якості проекту.

"У Черкасах буде встановлено «Колесо огляду» українського виробника  ТОВ «Сармат» (м. Вінниця), заввишки 30 метрів. Це підприємство має значний досвід роботи у напрямку виробництва та встановлення атракціонів, як в Україні, так і європейських країнах. Приміром, серед останніх їх проектів був монтаж значно більшого «Колеса огляду» в Австрії. У Києві, приміром, діє подібний атракціон, який за проектом змонтований взагалі без фундаменту. Тому щодо гарантій безпечності та якості конструкцій майбутнього атракціону в Черкасах, а також – відповідності підготовленого фундаменту й майданчику проектанти та завод-виробник відповідають максимально, – зауважує керівник КП «Дирекція парків». 

Читайте також: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колесо огляду #парк #черкаси #атракціон
Оголошення
live comments feed...