
11:32, 8 травня 2019 р.
Підрозділи ДСНС Черкащини перейшли на посилений режим несення служби

У всіх місцевих підрозділах посилені караули, а також додатково введена в оперативний розрахунок резервна пожежна, спеціальна та рятувальна техніка.
На період відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні з 09:00 9 травня усі пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС України у Черкаській області, переводяться у режим підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації, повідомили у відомстві.
При управлінні створено спеціальний оперативний штаб, який знаходитиметься на цілодобовому чергуванні в апараті Управління для вирішення завдань за призначенням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня