![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаський ансамбль здобув кілька перемог на міжнародному конкурсі
![Фото: chmr.gov.ua Фото: chmr.gov.ua](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: chmr.gov.ua
Ансамбль народного танцю «Веселка» переміг у конкурсі «Арабески Богемії», що проходив у квітні в чеському місті Румбурк.
За головні нагороди конкурсу змагалися хореографічні колективи з України, Польщі, Угорщини, Грузії, Білорусі, Литви, Вірменії та Росії. Юні конкурсанти з Черкас вибороли одне перше, одне друге місце та Гран-прі. Святковий гала-концерт завершився «Гопаком» у виконанні наших танцівників. Для цього на сцену вийшло одночасно 24 пари вихованців різного віку, повідомили в мерії.
Із перемогами на міжнародному конкурсі вихованців цього народного художнього колективу привітав міський голова Анатолій Бондаренко.
"Ми пишаємося нашими танцівниками, впевнений, що попереду в кожного з учасників цього колективу нові яскраві перемоги, – говорить він. – Ми ж зі свого боку створюватимемо умови для розвитку".