
14:34, 25 квітня 2019 р.
На ремонт станції швидкої допомоги у Черкасах виділили 1,5 млн грн

Фото: chmr.gov.ua
У Черкасах із міського бюджету на ремонт приміщень станції швидкої медичної допомоги спрямовано 1,5 млн грн.
Таким чином міська влада вирішила підтримати медиків, які працюють у неналежних умовах, повідомили в мерії.
На запрошення директора Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігоря Фесуна голова бюджетної комісії Черкаської міської ради ознайомився з роботою Черкаської станції швидкої допомоги. Він учергове пересвідчився, що ремонт у цьому приміщенні потрібно зробити якнайшвидше.
"Вважаю, що наші медики, які щодня рятують людські життя, мають працювати у гідних умовах", – підкреслив депутат Юрій Тренкін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
15:17, Вчора
00:17, 20 червня
10:54, 9 червня
3
00:03, 14 червня
1