• Головна
  • Хвора на сказ кішка покусала черкащанку
13:49, 17 квітня 2019 р.

Хвора на сказ кішка покусала черкащанку

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Безпритульну кішку жінка підгодовувала давно, одного дня чотирилапа стала жертвою нападу зграї вуличних собак.

Коли жінка намагалася надати допомогу травмованій тварині, кішка її покусала і подряпала. Тварину відвезли до ветеринарної лікарні, де вона загинула. Результати експертизи показали, що чотирилапа була хвора на сказ, повідомили в мерії Черкас.

Фахівці лікарні ветеринарної медицини сповістили про це опікунку хворої тварини. Жінка уже звернулася по медичну допомогу.

У зв’язку з вказаними обставинами, члени постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії Черкаської міської ради ухвалили рішення оголосити неблагополучною по сказу територію: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Б. Вишневецького, Святотроїцькою, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської.

Загрозливою по сказу зону визнали: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Грушевського, О. Дашкевича, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської. Крім цього, затверджено  план першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередку сказу тварин в м. Черкаси.

Фахівці закликають містян, які мали контакти з безпритульними тваринами або стали жертвами їх агресії, негайно звертатися у травмпункт Третьої лікарні швидкої медичної допомоги. Якщо з безпритульними тваринами контактували діти, – у травмпункт Черкаської обласної дитячої лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сказ #тварина #черкаси
Оголошення
live comments feed...