Фестиваль робототехніки стартував у Черкасах

Фото: chmr.gov.ua
Фото: chmr.gov.ua

Унікальні розробки використання альтернативних джерел енергії, нестандартні підходи в очищенні води, креативні ідеї у впровадженні технічних винаходів у реальному житті.

Усе це та багато іншого можна було зустріти на обласному фестивалі робототехніки «Робофест ЧДТУ-2019». Позмагатись за звання кращого до Черкас з’їхались діти, підлітки та молоді люди з різних куточків Черкащини. Загалом – понад 70 учасників, з 22 закладів освіти, з них 9 – з Черкас. Примітно, що найменшому учаснику нещодавно виповнилось лиш 7 років, а найстаршому – 28, повідомили в мерії.

Левова частина цікавих винаходів, представлених на фестивалі, були від підлітків віком 14-15 років. Головною темою фестивалю робототехніки був сталий розвиток суспільства. Тому й представлені  роботи мали відповідне спрямовання.

Як розповів ректор ЧДТУ Олег Григор, нинішній рік став дебютним для  фестивалю «Робофест ЧДТУ-2019», і дав гарний старт для продовження цієї роботи й надалі. Так, наприкінці травня – на початку червня в Черкасах запланована масштабна олімпіада з робототехніки.

робототехніка черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии