• Головна
  • Ремонти, набори LEGO, зарплати вчителям: до бюджету Черкас внесли зміни
14:33, 9 квітня 2019 р.

Ремонти, набори LEGO, зарплати вчителям: до бюджету Черкас внесли зміни

Фото: НБУ

Фото: НБУ

За рахунок субвенцій депутати збільшили дохідну частину на 3,6 мільйони гривень та перерозподілили видатки в межах головних розпорядників коштів.

Близько 75 тисяч гривень спрямують на закупівлю дидактичних матеріалів українською мовою для шкіл із навчанням мовами національних меншин. Понад 1,9 млн грн спрямують на виплату заробітної плати вчителям, які працюють у приватних закладах загальної середньої освіти, повідомили в мерії.

На 612 тисяч гривень у Черкасах придбають спеціальні засоби корекції для школярів із особливими освітніми потребами. Понад 352 тисячі гривень міська влада спрямує на закупівлю обладнання для оснащення ресурсних кімнат у школах із інклюзивними класами.

Для учнів 1-10 класів ЗОШ №30 закуплять набори LEGO з програмним забезпеченням. 

Депутати затвердили пропозиції департаменту освіти та гуманітарної політики стосовно перерозподілу видатків. Зокрема, збільшили на майже 1,4 млн грн фінансування для реконструкції харчоблоку 18-ої школи, 825 тис. грн додали для оновлення фасаду в 29 садочку, ще близько 74 тис. грн для ремонту фасаду в садочку №27.

100 тисяч гривень субвенції перерозподілили депутати для виплати одноразової допомоги членам сімей загиблих та померлих захисників України.

Депутати затвердили пропозицію, аби спрямувати 350 тис. грн на ремонт територіального центру соціальної допомоги та ще 370 тис. грн для розробки проекту капітального ремонту будівлі військкомату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#витрати #фінансування #бюджет #черкаси
Оголошення
live comments feed...