• Головна
  • Три мільярди гривень податків сплатили черкащани
13:07, 5 квітня 2019 р.

Три мільярди гривень податків сплатили черкащани

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Першого кварталу цього року від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло майже 3 млрд грн податків, зборів, платежів.

Це на півмільярда гривень більше, ніж відповідного періоду минулого року, повідомили в ГУ ДФС у Черкаській області.

Збір до державного бюджету України становить за звітний квартал майже 1,4 млрд гривень. На розвиток місцевих громад Черкаської області надійшло понад 1,5 млрд гривень. Поставлені міськими та районними радами завдання  перевиконано, додатково надійшло 66,7 млн грн У порівнянні з першим кварталом минулого року надходження більші на 228 млн гривень.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 1,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додаткові надходження кварталу становлять 231 млн гривень.

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.

Загалом в Україні за перший квартал 2019  року до зведеного бюджету зібрано 296,8 млрд грн. Це на 14,2 відс., або на 37 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. До державного бюджету зібрано 236,9 млрд грн, що на 13,4 відс., або на 28 млрд гривень більше за відповідний період минулого року. До місцевих бюджетів надійшло 59,9 млрд грн платежів, що на 17,6 відс., або на 9 млрд грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #ДФС #Черкаська область
Оголошення
live comments feed...