
У Черкаській області в 2019 буде 12 нових футбольних міні-полів
Такі цифри навів голова Черкаської обласної федерації футболу Владислав Голуб на ХІІІ черговій Конференції ФФЧО: «Важливого значення у подальшому розвитку масового футболу відіграє спортивна база. Завдяки ініційованій Федерацією футболу України і затвердженій Кабінетом Міністрів України програмі будівництва футбольних полів із штучним покриттям в минулому році в області побудовано 8 майданчиків із штучним покриттям розміром 42х22 м. В 2019 році планується будівництво ще 12 таких майданчиків,» - підкреслив посадовець. За його словами, футболом в області сьогодні займається 23104 чоловік: «В Україні потрібно розвивати не тільки професіональний, а й масовий футбол. На Черкащині ми максимально заохочуємо масові футбольні змагання серед різних категорій населення», - сказав В.Голуб.

Хто та як розвиває футбольну інфраструктуру регіонів
Гра мільйонів уже давно стала частиною не тільки дворового життя українців, а й таким собі методом комунікації між громадами. Вона гартує дух переможців та породжує любов до інших видів спорту. Але наразі масовий футбол потребує підтримки. Стратегічно важливим кроком є відновлення та спорудження нових майданчиків і стадіонів в усіх точках держави. Тому, в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України», про яку у своєму Звіті згадує В. Голуб, цим активно займається ТОВ «ФФУ Продакшн» - український завод з виробництва штучних полів за технологією Polytan.
Якісний дворовий футбол
Питання підтримки дворового футболу для України є глобальним, тому й вирішується на державному рівні. З бюджету щорічно виділяються кошти, а програма «Будуй Поле» займається безпосередньо відновленням спортивної інфраструктури регіонів. Працює вона під егідою ФФУ. За період її існування, в 15-ти областях країни вдалось облаштувати більше трьох сотень об’єктів. Збудовані футбольні поля зі штучним покриттям стали зразковими і надалі будуть задіяні для проведення Всеукраїнського турніру зірок дворового футболу.
Зазначимо, що тільки за минулий рік з державного бюджету виділили 370 млн. грн. на реконструкцію та побудову нових спортивних об’єктів. Для того, щоб і ваш регіон отримав фінансування, необхідно подати проект до Мінрегіону.
Якісні умови спорту як в мегаполісах так і в селищах – частина стратегічного плану ФФУ. Щоб їх реалізувати, підприємство випускає високоякісне професійне і, насамперед, доступне штучне покриття за технологією LigaGrassProCoolPlus провідної німецької компанії Polytan. Це покриття, яке і використовується програмою «Будуй Поле», може бути сертифіковане за системою зірок FIFA.
Майданчики облаштовують за єдиними стандартами якості та безпеки, і після цього ФФУ додатково проводить перевірку. Що це все дає спортсменам? Завдяки густій структурі, штучність покриття абсолютно невідчутне під час гри і нагадує природне. Також трава гіпоалергенна, антигрибкова та стійка до погодних змін: так, при значних плюсових температурах вона нагрівається, тому ніяких опіків шкіри при падінні гравці точно не отримують.