У Черкасах перевірять законність розкопок на дорогах

Фото: pixabay.com
Фото: pixabay.com

В місті є чимало прецедентів, коли підрядники ухиляються від завершення робіт з відновлення пошкодженого ними покриття на дорогах міста.

Секретар міськради Ярослав Нищик торкнувся питання відновлення асфальтного покриття на автошляхах і тротуарах міста після здійснення ремонтних робіт. Як приклад, він навів вул. Благовісну, де суттєво погіршено рух транспорту для водіїв у зв’язку з численними розкопками на проїжджій частині, повідомили в мерії.

"Це не нормально, коли з трьох смуг по вул. Благовісній придатна для руху транспорту є одна. Тож водії мають маневрувати між фурами та іншим транспортом і ямами", – обурився Ярослав Володимирович.

За спільної ініціативи з присутніми заступниками міського голови запропонували оформити протокольне доручення департаментам мерії перевірити законність усіх розкопок на автошляхах та тротуарах міста. Крім цього – дотримання комунальними підприємствами та підрядними організаціями термінів відновлення дорожнього покриття.

В місті є чимало прецедентів, коли недобросовісні підрядники затягують чи ухиляються від завершення робіт з відновлення пошкодженого ними покриття на дорогах міста.

розкопки автошляхи перевірка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии