• Головна
  • 50 ЦНАпів планують створити у територіальних громадах Черкаської області
16:08, 11 березня 2019 р.
Надійне джерело

50 ЦНАпів планують створити у територіальних громадах Черкаської області

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Наразі в області розпочали створення 23 ЦНАПів в ОТГ і містах області. 

Кожна людина, кожнен підприємець мають в належних умовах отримувати якісні адміністративні послуги. Аби забезпечити це в області планують створити 50 ЦНАпів при ОТГ, повідомив очільник області Олександр Вельбівець.

Втіливши заплановане, понад 650 тис. людей зможуть швидко та зручно отримувати адміністративні послуги, зазначив обласний керманич. Окрім того, найпопулярніші будуть доступні он-лайн.

– Окрім цього, щоб спростити отримання адміністративних послуг, ми збільшимо кількість послуг, які можна буде отримати он-лайн через Єдиний регіональний портал адмінпослуг, – додав він. –  Наразі, співпрацюючи з європейськими партнерами, ми вже розпочали створення 23 ЦНАПів в ОТГ і містах області. Загалом в Плані розвитку Черкаського регіону на наступні три роки маємо більше 700 різнопланових проектів, різних за своїми масштабами, проте ніяк не за значенням для людей. Попереду у нас багато завдань, тому ми не маємо права зупинитися на півдорозі. Наша спільна місія – продовжити розпочаті реформи та довести їх до успішного завершення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #ЦНАП #Черкаська область #Олександр Вельбівець
Оголошення
live comments feed...