• Головна
  • Які професії найбільш високооплачувані у Черкаській області
14:54, 7 березня 2019 р.

Які професії найбільш високооплачувані у Черкаській області

Фото: НБУ

Фото: НБУ

Протягом січня-лютого до центрів зайнятості Черкаської області надійшло майже 6 тис. вакансій.

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 60%, друге місце посіли службовці – 24% і 16% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації, повідомили в ОДА.

Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату, можна зазначити: головний інженер (20,7 тис. грн), начальник служби (промисловість) (16 тис. грн), електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах (15,7 тис. грн), верстатник широкого профілю (15,7 тис. грн), Механізатор (докер-механізатор) комплексної бригади на навантажувально-розвантажувальних роботах (15,5 тис. грн), менеджер (управитель) із збуту (15 тис. грн), тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (15 тис. грн), механік з ремонту транспорту (15 тис. грн), помічник керівника підприємства (установи, організації) (15 тис. грн), водій навантажувача (15 тис. грн), бухгалтер (14 тис. грн), інспектор прикордонної служби (12 тис. грн).

Для адаптації до економічних умов та орієнтації на ринку праці шукачі роботи,  які звернулися до служби зайнятості, мають можливість безкоштовно підвищити кваліфікацію або здобути нову професію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакансії #ОЦЗ #професія
Оголошення
live comments feed...