• Головна
  • Черкаські підприємства легалізували 1140 найманих осіб
13:31, 28 лютого 2019 р.

Черкаські підприємства легалізували 1140 найманих осіб

Фото: НБУ

Фото: НБУ

У січні в області додатково працевлаштовали 1140 найманих осіб.

Їх праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків, легалізовано понад 6464 тис. грн доходів, повідомили в ОДВ.

До бюджету надійшло 1163,5 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Крім того, 173 роботодавці – юридичні особи та 66 фізичних осіб-підприємців підвищили рівень заробітної плати, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових понад 359 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників 11 погасили заборгованість з заробітної плати в сумі  13687,3 тис. грн. Як результат, місцеві бюджети одержали додаткових 3 млн. грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо роботодавцям, що згідно чинного законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу в установленому порядку. З 1 січня посилено відповідальність за неофіційне працевлаштування – 125190 грн за кожного неоформленого працівника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#роботодавці #доходи #легалізація
Оголошення
live comments feed...