• Головна
  • На квартирному обліку у Черкасах перебуває 7982 сім’ї
10:03, 25 лютого 2019 р.

На квартирному обліку у Черкасах перебуває 7982 сім’ї

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

У межах реалізації кількох державних та міських програм у минулому році 61 черкаська родина поліпшила свої житлові умови.

Це, зокрема, рідні загиблих військових, учасники АТО, сім’ї внутрішньопереміщених осіб, діти-сироти та  позбавлені батьківського піклування, повідомили в мерії.

За рахунок державного бюджету грошову компенсацію на придбання житла отримали 6 сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 17 сімей АТОвців із інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни. Ще 15 родин учасників бойових дій придбали житло за міською програмою пільгового житлового кредитування учасникам АТО. Одна сім’я учасника АТО придбала житло за програмою кредитування за рахунок статутного капіталу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», ще одна родина АТОвця та сім родин внутрішньопереміщених осіб – за програмою «Доступне житло».

Сім осіб отримали торік по кімнаті в гуртожитку із фонду орендованого житла без зняття з квартирного обліку. П’ять кімнат у гуртожитку з фонду соціального призначення без зняття з соціального квартирного обліку надали також іншим категорійним особам. Три родини минулоріч отримали службове жит

На квартирному обліку за місцем проживання у Черкасах перебуває 7982 сім’ї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житло #квартирний облік #черкаси
Оголошення
live comments feed...