• Головна
  • Бухгалтерів, лікарів та інспекторів поліції потребують ОТГ Черкащини
09:22, 21 лютого 2019 р.

Бухгалтерів, лікарів та інспекторів поліції потребують ОТГ Черкащини

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Понад третина вакансій, що надходять до служби зайнятості, становлять вакансії роботодавців, які розташовані на території ОТГ.

Кадрові потреби в ОТГ області існують за такими професіями, як бухгалтери, працівники медичної галузі, фахівці із соціальної роботи, спеціалісти державної служби, інспектори поліції, працівники у сфері надання побутових послуг. Також затребуваними є робітничі професії, повідомили в обласній службі зайнятості.

Минулого року роботодавці ОТГ заявляли про потребу в токарях, водіях, слюсарях, машиністах насосних установок, складальниках, монтажниках, слюсарях-сантехніках, мулярах, продавцях.

Нині в 54 об’єднаних територіальних громадах області та у населених пунктах, що до них входять, створені місця для прийому та надання послуг представниками обласної служби зайнятості.

Протягом минулого року проведено 1,2 тис. заходів на території ОТГ, понад 9,1 тис. послуг отримали майже 5 тис. мешканців цих громад. У результаті надання послуг на виїзді 751 особа була працевлаштована, 121 особа взяла участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

Серед мешканців ОТГ, які перебували на обліку у службі зайнятості: 5,5 тис. осіб були працевлаштовані, 1,2 тис. осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, майже 0,9 тис. осіб проходили професійне навчання (стажування), 6 особам надана одноразово виплата допомоги для організації підприємницької діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...