Черкаські рятувальники готуються до льодоходу

Фото: ck.dsns.gov.uа
Фото: ck.dsns.gov.uа

Група піротехнічних робіт та водолазне відділення аварійно-рятувального загону ДСНС області провели практичні заняття.

Метою тренування стало відпрацювання порядку виконання вибухових робіт для захисту інженерних споруд в акваторії річки Дніпро під час пропуску льодоходу, повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області.

Тренування розпочались із проведення розрахунку товщі льоду та визначення необхідної кількості вибухівки. Після просвердлювання лунок на прорахованих відстанях рятувальники опустили в них заряди та зімітували вибух.

— Руйнування льодового покрову і крижаних заторів вибуховим способом на річках в місцях розташування автомобільних мостів під час льодоходу є найбільш радикальним і раціональним способом їхнього захисту від можливих пошкоджень та руйнувань. Разом з тим цей спосіб захисту є особливо небезпечним і вимагає суворого дотримання встановлених технічних вимог та заходів безпеки, - наголосив заступник начальника Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець.

Фото:  ck.dsns.gov.uа

Черкаські рятувальники готуються до льодоходу, фото-1 Черкаські рятувальники готуються до льодоходу, фото-2 Черкаські рятувальники готуються до льодоходу, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии