
15:17, 15 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Хода та пам’ятний мітинг: у Черкасах вшанували учасників афганської війни

Фото: chmr.gov.ua
15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав, цього дня в 1989 році завершилось виведення військ із Афганістану.
Із цієї нагоди в Черкасах провели ходу та пам’ятний мітинг. Участь у заходах взяли безпосередні учасники афганської війни, їхні рідні, військові, повідомили в мерії.
Спершу містяни у супроводі прикордонного оркестру пройшли ходою від Соборної площі до перехрестя вулиці Святотроцької (колишня – Кірова) з бульваром Шевченка. А вже біля меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам відбувся жалобний мітинг за загиблими.
Усіх полеглих у різних військових конфліктах вшанували хвилиною мовчання. Завершили зібрання покладанням квітів до пам’ятника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
02:16, 17 березня 2021 р.
02:20, 17 березня 2022 р.
00:37, 17 березня 2023 р.
02:20, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.