• Головна
  • Черкаська обласна служба зайнятості працевлаштувала 350 бійців
14:28, 11 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Черкаська обласна служба зайнятості працевлаштувала 350 бійців

Фото: Ministry of Defense of Ukraine / flickr

Фото: Ministry of Defense of Ukraine / flickr

У 2018 році послугами обласної служби зайнятості скористалося більше 1200 безробітних військовослужбовців, які брали участь в АТО, поміж них 122 особи з інвалідністю.

Серед учасників АТО (ООС), зареєстрованих в обласній службі зайнятості, майже половина – віком до 35 років, близько третини – особи від 35 до 45 років, майже кожний п’ятий – старше 45 років, повідомили в ОДА.

За сприяння обласної служби зайнятості у 2018 році  отримали роботу 364 учасники  АТО (ООС), з них 25 осіб із інвалідністю. Структура робочих місць, на які були працевлаштовані учасники АТО, така:

– 48 % учасників АТО працевлаштувалися на місця робітників із обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин;

– 12 % – на місця, що не потребують спеціальної підготовки;

– 12 % – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів.

За видами економічної діяльності: 24 % безробітних працевлаштовані  в переробній промисловості, 20 % в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 16 % в тимчасовому розміщуванні та організації харчування.

У  2018 році до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 60 учасників АТО (ООС). Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості проходили 93 учасники АТО (ООС), зокрема 6 осіб із інвалідністю.

Станом на 1 січня  2019 року статус безробітного мали 422 безробітних з числа учасників АТО (ООС), з них 381  особа отримувала допомогу з безробіття. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 5105 грн, що на 885 грн більше, ніж на початок минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування #АТО #служба зайнятості
Оголошення
live comments feed...