• Головна
  • Тренування рятувальних служб відбулись у Черкасах
09:12, 11 лютого 2019 р.
Надійне джерело

Тренування рятувальних служб відбулись у Черкасах

Фото: chmr.gov.ua

Фото: chmr.gov.ua

На них відпрацьовували дії в умовах пропуску льодоходу, повені та паводків, також дії з пошуку і рятування людей на воді в зимовий період.

До проведення тренувань долучилися підрозділи управління ДСНС області, комунальна водолазно-рятувальна служба, міська аварійно-рятувальна служба, управління патрульної поліції в області, управління Державного агентства рибного господарства, повідомили в мерії.

Учасники відпрацьовували взаємодію між підрозділами та проведення декількох етапів порятунку людей на водних об’єктах у зимовий період.

«Загалом навчання пройшли на задовільному рівні, рятувальники служби показали достатньо високий рівень фізичної, психологічної та професійної підготовки. Під час тренувань ми відпрацювали та продемонстрували комплекс дій щодо реагування на ліквідацію надзвичайної ситуації на водних об’єктах у зимовий період, порятунку людей та надання потерпілим першої медичної допомоги», – прокоментував Сергій Микитченко, директор КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба».

Нинішнє підвищення температури повітря спричиняє швидке танення льоду на Дніпрі. Через це щодня із 8-ої ранку й до 17.00 на березі річки в місцях скупчення рибалок та масового відпочинку людей діє пересувний рятувальний пост. У його складі чотири рятувальники, він оснащений автотранспортними засобами та спеціальним рятувальним спорядженням.

У разі виникнення надзвичайної події на водних об’єктах негайно телефонуйте до відділу «Оперативна служба» Черкаської міської ради: 1505, 050-464-60-60, КУ «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба»: 65-12-77, 063-197-52-08, чергового ДСНС України в Черкаській області – 101.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...