• Головна
  • З початку року на Черкащину доставили 924 бейбі-бокси
17:44, 7 лютого 2019 р.

З початку року на Черкащину доставили 924 бейбі-бокси

З початку року на Черкащину доставили 924 бейбі-бокси

З них останню поставку у 462 пакунки малюка відвантажили сьогодні, 7 лютого.

Отримана партія вже поїхала в пологові будинки та пологові відділення центральних районних лікарень Черкащини. Доставку пакунків малюка здійснює Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS), повідомили в ОДА.

"Починаючи з вересня минулого року ми отримали майже три тисячі бейбі-боксів. Вони стали хорошою підтримкою для наших породіль. З цього року перелік товарів, які входять до пакунку малюка, розширили із задекларованих 30-ти позицій ще на декілька. Зокрема додали сорочки дитячі 56 та 62 розміру, підковдру, розвиваючи іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів та рухових навичок, та м’яку книгу з високою контрастністю зображень", — розповів директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

Пакунок малюка є адресною соціальною допомогою та видається по одному на кожну дитину. Отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Пакунок надається кожній родині при виписці з пологового будинку. «Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Весь комплект упакований у коробку-колиску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пакунок малюка #діти #черкащина
Оголошення
live comments feed...