Виробників алкогольного фальсифікату судитимуть у Черкасах

Фото: Черкаська ОДА
Фото: Черкаська ОДА

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури направили в суд обвинувальний висновок стосовно організаторів підпільного виробництва алкогольного фальсифікату.

В рамках досудового розслідування було встановлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило троє мешканців Черкас, з квітня до грудня 2018 року обладнали в гаражному приміщенні на території СТО підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю. Готовий фальсифікат зберігали в  гаражному приміщенні та відвозили споживачам на автомобілі, повідомили в ОДА.

За результатами санкціонованого обшуку вилучено 1,5 тис. літрів фальсифікованої горілки та понад 2,8 тис. літрів фальсифікованого коньяку, розлитих у пластикові пляшки і бочки різного об’єму, а також обладнання для незаконного виготовлення фальсифікату і два автомобілі, які використовувалися для його транспортування, орієнтовною вартістю понад 1,7 млн. грн.

За вчинене кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу із конфіскацією та знищенням незаконно виготовленої продукції.

горілка фальсифікат черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии