
09:59, 5 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Черкаська лучниця виборола срібло чемпіонату України

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні приймав Львів.
Срібну нагороду національної першості здобула спортсменка Черкаської області Єлизавета Сікало, повідомили в ОДА.
Єлизавета — вихованка КДЮСШ №2. Тепер спортсменка боротиметься за перепустку на чемпіонат Європи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня