![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
16 громад Черкащини подали заявки на конкурс щодо створення центрів надання адмінпослуг
![Фото: pixabay.com Фото: pixabay.com](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: pixabay.com
Громади області беруть участь у конкурсі Програми «ULEAD з Європою» зі створення ЦНАПів.
Шістнадцять громад Черкащини подали заявки на участь у 3-му раунді Програми «ULEAD з Європою» щодо створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Загалом участь у відборі беруть 326 громад України. Про результати відбору буде відомо після 28 лютого, повідомили в ОДА.
За результатами 1 та 2 раунду Програми «U-LEAD з Європою» учасниками від нашої області вже стали 13 громад. До кінця цього року в них мають бути відкриті нові центри, де громадяни зможуть отримати адміністративні послуги в комфортних умовах та кваліфікованим персоналом. Що саме за допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» отримають громади в 1 раунді можна дізнатися за посиланням https://goo.gl/QLWR8j.
![16 громад Черкащини подали заявки на конкурс щодо створенн..., фото-1 16 громад Черкащини подали заявки на конкурс щодо створення центрів надання адмінпослуг, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)