• Головна
  • Вісім ОТГ Черкащини спрямували 10,7 мільйонів на відновлення арсеналу спецтехніки
16:08, 29 січня 2019 р.

Вісім ОТГ Черкащини спрямували 10,7 мільйонів на відновлення арсеналу спецтехніки

ОТГ Черкаської області посилюють матеріально-технічне забезпечення своїх комунальних підприємств.

Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їх територій. Торік з передбачених для області 46,8 млн грн інфраструктурної субвенції 8 ОТГ  спрямували 10,7 млн грн на придбання спеціальної техніки та обладнання для  комунальних підприємств, інформують в ОДА.

Так, Мліївською ОТГ Городищенського району закуплено 3 трактори (в т.ч. один з відвалом). Ліплявська ОТГ Канівського району придбала 2 трактори, в зокрема один – з навантажувачем. Буцькою ОТГ Маньківського району закуплено трактор з причепом, відвалом та розкидувачем піску. Іваньківська ОТГ Маньківського району придбала один трактор з причепом. Степанецька ОТГ Канівського району закупила один трактор з відвалом. Тальнівська міська ОТГ придбала трактор. Для комунального підприємства Іркліївської ОТГ Чорнобаївського району закуплено екскаватор. Шполянська міська ОТГ придбала додаткове обладнання для власного комунального підприємства.

Арсенал комунальних підприємств поповнили подрібнювачами гілок, ковшами, косарками, бензогенераторами, бензопилами, висоторізами та ін.

У цілому ОТГ Черкащини в 2018-му реалізовували 97 проектів, за отримані від держави 46,8 млн грн інфраструктурної субвенції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОТГ #Черкащина #проект
Оголошення
live comments feed...