• Головна
  • У Черкасах дозволили зупинки на вимогу пасажирів
транспорт
09:54, 28 січня 2019 р.

У Черкасах дозволили зупинки на вимогу пасажирів

транспорт

Виконком вніс зміни до рішення щодо упорядкування руху приміського та міжміського пасажирського транспорту у Черкасах.

Згідно з ухваленими змінами, дозволяється  автобусам приміського та міжміського пасажирського транспорту під час руху по місту Черкаси здійснювати зупинки на вимогу пасажирів, але лише на облаштованих зупинках громадського транспорту, повідомили в мерії.

У попередньому рішенні виконкому, ухваленому 28 грудня 2018 року, був визначений чіткий перелік зупинок громадського транспорту, де дозволяється здійснювати посадку-висадку пасажирів.

– Приміські автобуси, по суті, дублюють міські маршрутки. При цьому їх власники не налаштовані виконувати умови, які ми висуваємо перевізникам. Зокрема, щодо підвищення якості рівня та умов обслуговування. Вважаю, що наші громадяни гідні кращих умов, ніж ті, які їм пропонують перевізники. Оскільки вони думають лиш про власний  прибуток, встановлюючи досить високі ціни на свої послуги. При цьому – не націлені на розвиток та поліпшення умов громадських перевезень.  Тоді як, вважаю,  це  від початку – невірний підхід до роботи, – пояснив заступник міського голови Юрій Ботнар.

У членів виконкому лунали пропозиції щодо зміни схеми маршрутів приміського та міжміського транспорту, аби  прибрати їх з бульвару Шевченка. Проте розробляють та затверджують такі маршрути на районному і обласному рівні. Заступник міського голови Людмила Бордунос запропонувала підготувати таке звернення  до Черкаської ОДА та РДА з проханням переглянути та відкорегувати  існуючі маршрути приміського та міжміського транспорту, які пролягають м. Черкаси. Зокрема, перенісши  їх схеми руху на паралельні бульвару Шевченка вулиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зупинка #черкаси #транспорт
Оголошення
live comments feed...