• Головна
  • У Черкасах підвищать заробітну плату тренерам спортивних шкіл
11:29, 25 січня 2019 р.
Надійне джерело

У Черкасах підвищать заробітну плату тренерам спортивних шкіл

До 50 відсотків премії пропонують встановити тренерам, які працюють із дітьми в дитячо-юнацьких спортивних школах.

За це під час сесії 24 січня висловилося 29 депутатів. Відповідні корективи внесли в межах затвердження змін до програми розвитку фізичної культури й спорту, повідомили в мерії.

Як розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, нині кваліфіковані тренери отримують близько 4,5 тисяч гривень у місяць. Це менше, аніж у вчителів фізкультури в школах.

"Цією премією ми хочемо стимулювати кваліфікованих тренерів до роботи в міських спортивних школах", – прокоментував Сергій Павлович.

На ці видатки в бюджеті Черкас передбачили майже три мільйони гривень. Проект рішення передбачав встановлення премій у розмірі 25 відсотків усім тренерам "за професійну майстерність, забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу, підготовку висококваліфікованих спортсменів до складу збірних міста, області та України".

Утім, під час обговорення депутат Павло Карась виступив із пропозицією збільшити її до 50%. Натомість під час встановлення премії підходити індивідуально й зважати на роботу кожного з тренерів.

Додамо, що відповідні зміни до програми розвитку фізичної культури та спорту ініційовані в контексті анонсованого заступником міського голови Юрієм Ботнаромперетворення Черкас на спортивну столицю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заробітна плата #тренер #черкаси
Оголошення
live comments feed...