• Головна
  • У Черкасах сформували живий ланцюг єднання
11:27, 23 січня 2019 р.

У Черкасах сформували живий ланцюг єднання

У Черкасах сформували живий ланцюг єднання

Cимволічна акція відбулась на Соборній площі Черкас за участю міської влади та активної громадськості.

Черкащани створили ланцюг єднання. Також школярі та студенти з національною символікою в руках утворили цифру 100 — символ ювілею проголошення Акту Злуки, повідомили в мерії.

Перед присутніми виступила заступник міського голови Людмила Бордунос, працівник відділу національно – патріотичного виховання, депутат міської ради Максим Шило,  студентська молодь, наголосивши на важливості спільного єднання українців заради майбутнього нашої держави.

 – Виголошення соборницької ідеї сто років тому стало могутнім виявом прагнення української нації до етнічної і територіальної єдності. Всі ми маємо пам’ятати і продовжувати цю справу. Адже найважливіше, що суспільство здобуло, – це право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок працювати й надалі для розвитку України і гідного життя кожного громадянина, – зауважила Людмила Іванівна.

Максим Шило наголосив, що сьогоднішня акція була розрахована в першу чергу на молодь, адже саме вона завжди  виступала носієм патріотизму та продовження традицій.

Він відзначив важливість подібних акцій, що плекають патріотизм, єдність і неподільність, особливо сьогодні, коли Україна перебуває в стані війни.

Фото: chmr.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ланцюг єднання #Черкаси
Оголошення
live comments feed...