У Черкасах сформували живий ланцюг єднання

У Черкасах сформували живий ланцюг єднання

Cимволічна акція відбулась на Соборній площі Черкас за участю міської влади та активної громадськості.

Черкащани створили ланцюг єднання. Також школярі та студенти з національною символікою в руках утворили цифру 100 — символ ювілею проголошення Акту Злуки, повідомили в мерії.

Перед присутніми виступила заступник міського голови Людмила Бордунос, працівник відділу національно – патріотичного виховання, депутат міської ради Максим Шило,  студентська молодь, наголосивши на важливості спільного єднання українців заради майбутнього нашої держави.

 – Виголошення соборницької ідеї сто років тому стало могутнім виявом прагнення української нації до етнічної і територіальної єдності. Всі ми маємо пам’ятати і продовжувати цю справу. Адже найважливіше, що суспільство здобуло, – це право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок працювати й надалі для розвитку України і гідного життя кожного громадянина, – зауважила Людмила Іванівна.

Максим Шило наголосив, що сьогоднішня акція була розрахована в першу чергу на молодь, адже саме вона завжди  виступала носієм патріотизму та продовження традицій.

Він відзначив важливість подібних акцій, що плекають патріотизм, єдність і неподільність, особливо сьогодні, коли Україна перебуває в стані війни.

Фото: chmr.gov.ua

У Черкасах сформували живий ланцюг єднання, фото-1 У Черкасах сформували живий ланцюг єднання, фото-2 У Черкасах сформували живий ланцюг єднання, фото-3 У Черкасах сформували живий ланцюг єднання, фото-4
ланцюг єднання Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии