• Головна
  • 50 мільйонів на пільговиків та встановлення валідаторів може отримати Черкасиелектротранс
12:32, 17 січня 2019 р.

50 мільйонів на пільговиків та встановлення валідаторів може отримати Черкасиелектротранс

50 мільйонів на пільговиків та встановлення валідаторів може отримати Черкасиелектротранс

Близько 50 мільйонів гривень може отримати з міського бюджету КП «Черкасиелектротранс».

За допомогою такого комп’ютерного сервісу вдасться відстежувати реальну кількість пасажирів, зокрема, пільговиків і мати дійсну інформацію щодо отриманих підприємством  доходів від громадських перевезень, повідомили в мерії.

Валідатори — це один з кроків запровадження сучасних технологій  в роботі черкаського електротранспорту та втілення транспортної реформи в місті – наголошували сьогодні учасники постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики під час розгляду проекту міського бюджету на 2019 рік.

Голова зазначеної комісії – депутат Юрій Тренкін акцентував на необхідності впровадження нових сервісів у роботі КП «Черкасиелектротранс». Приміром, повну диспетчеризацію роботи всіх тролейбусів, оновлення рухомого складу.

А також розширення сфери надання послуг, пошук додаткових джерел доходів, оптимізацію собівартості, підвищення надійності, регулярності та комфорту перевезення. Підтримав його і член комісії, депутат Роман Діскант, наголосивши, що  головною метою підприємства має  стати удосконалення роботи та надання послуг з громадських перевезень в місті, а не повне дотування з міського бюджету, як це відбувається з року в рік.

У свою чергу,  депутат Олександр Згіблов, взагалі запропонував зробити повністю безкоштовними громадські перевезення в електранспорті, за умови, якщо звільнити всіх кондукторів і встановити чіткі умови роботи тролейбусів. На це підприємству знадобиться додаткових 5 мільйонів гривень. Оскільки, за словами директора КП «Черкасиелектротранс»  Петра Кучера, левову частину пасажирів у тролейбусах складають пільговики. Проте, чітких цифр щодо кількості перевезених пасажирів, зокрема, й категорійних. Як і щодо вартості доходів за 2018 рік та реальних потреб підприємства на 2019 рік з ґрунтовним поясненням на що саме,  члени комісії так і не змогли почути від керівника тролейбусного парку. Оскільки під час обговорення Петро Кучер озвучив цифру у 70 мільйонів гривень, які потрібні підприємству  на цей рік. З них – основна частина буде спрямована на виплату заробітних плат працівникам та комунальних платежів. Про перспективу розвитку та втілення зазначених заходів у його виступі взагалі не йшлось…

Члени комісії одноголосно дійшли висновку – надати фінансування на забезпечення функціонування підприємства за умови, що до 1 липня КП «Черкасиелектротранс» встановить валідатори та втілюватиме заходи з диспетчеризації перевезень. Проте остаточно затверджуватиме фінансування  тролейбусному парку в рамках розгляду проекту міського бюджету на 2019 рік депутатський корпус на найближчому сесійному засіданні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...