• Головна
  • Реальні відгуки, які працюють на вашу репутацію
Новини компаній
11:00, 21 січня 2019 р.

Реальні відгуки, які працюють на вашу репутацію

Новини компаній

Чи знаєте ви, що 8 з 10 ваших потенційних клієнтів, перед тим як зробити замовлення, обов'язково будуть шукати відгуки про продукцію в Мережі. Якщо ви дійсно бажаєте успіху своєму бізнесу, то неодмінно подбайте про те, щоб в Інтернеті були про нього чесні відгуки. Ключове слово - чесні. Фальш і замовні відгуки, повірте, видно неозброєним оком. А це неодмінно призведе до досить плачевного результату - люди вважатимуть вашу компанію ненадійною, а вас як керівника – ошуканцем. Навіщо це вам?

Так де ж брати ці чесні відгуки, адже люди дуже рідко без додатковий стимуляції їх залишають? Є безліч способів: починаючи від розсилки по e-mail і закінчуючи банальним анкетуванням. Але їхня ефективність навіть в порівняння не йде з ефективністю сервісу «Revizion».

«Revizion» - що це таке?

«Revizion» - це новий інтернет-сервіс, який допомагає бізнесменам отримувати реальні відгуки користувачів - як позитивні, так і негативні. Це допомагає:

· Збільшувати лояльність покупців;

· Дізнаватися з першоджерела про слабкі і сильні сторони вашого бізнесу;

· Мотивувати покупців до повторних покупок за допомогою усіляких бонусів.

Вам неодмінно потрібно підключити «Revizion», якщо ваш бізнес - це інтернет-магазин, онлайн-сервіс, ресторан, кафе або ж звичайний стаціонарний магазин, який продає, скажімо, біжутерію або продукти харчування.

5 причин вибрати саме «Revizion»

1. На 100% чесні відгуки. Залишати коментарі із власною думкою мають право тільки реальні користувачі, які зробили покупку в вашій компанії.

2. Зручність використання. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, легкість в налаштуванні, постійна техпідтримка.

3. Відмінна адаптивність сайту. Ви можете переглядати і реагувати на залишені коментарі як зі свого ПК, так і з мобільного телефону.

4. Моментальне інформування про отримання нового відгука. Як тільки хтось залишить коментар до вашої компанії, вам надійде повідомлення з контактними даними відправника. Далі ви зможете відповісти йому, зв'язатися для вирішення нюансів або просто подякувати за думку.

5. Детальний аналіз результатів. Система сама аналізує відгуки, які були залишені, і виводить рівень вашого сервісу у вигляді графіків, діаграм.

«Revizion» - це ваша книга скарг і пропозицій в Інтернеті. Дозвольте своєму бізнесу розвиватися, підключайте «Revizion» прямо зараз!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...