• Головна
  • Черкащани-учасники АТО мають можливість безкоштовно плавати у басейні
09:44, 8 січня 2019 р.

Черкащани-учасники АТО мають можливість безкоштовно плавати у басейні

Виконком Черкаської міської ради затвердив порядок здійснення соціальної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Послугою із соціальної реабілітації є безоплатне оздоровче плавання у закритому  басейні. Право на отримання послуги мають учасники АТО, місце проживання яких зареєстроване у  м. Черкаси, та які відповідно до рекомендацій лікарів потребують реабілітаційно-відновлювальних заходів у водному середовищі, повідомили в мерії.

Максимальна кількість безоплатних відвідувань басейну для одного отримувача послуги становить 10 разів на місяць.  Обов’язкова умова для отримання послуги — подання таких документів: копії посвідчення «Учасника бойових дій», «Особи з інвалідністю внаслідок війни», виданого відповідно до законодавства України, «Бійця-добровольця», виданого відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 22.12.2017 № 19-10/VII «Про визнання бійцями-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України»;  копії довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, або інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції, операції об’єднаних сил у районах її проведення;  письмової рекомендації про необхідність здійснення реабілітаційно-відновлювальних заходів у водному середовищі, виданої закладом охорони здоров’я м. Черкаси; копії паспорта (1,2 сторінки та реєстрація місця проживання).

Витрати за надані послуги відшкодовуються за рахунок коштів міського бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #басейн #реабілітація #Черкаси
Оголошення
live comments feed...