• Головна
  • Міська влада компенсуватиме різницю в тарифі КП «Черкасиелектротранс»
09:44, 29 грудня 2018 р.

Міська влада компенсуватиме різницю в тарифі КП «Черкасиелектротранс»

Виконком Черкаської міської ради підтримав встановлення економычно обгрунтованого тарифу КП "Черкасиелектротранс" та затвердження порядку проведення розрахунків та компенсації різниці між економічно обґрунтованим та фактично затвердженим тарифом за рахунок коштів міського бюджету.  

Відповідний крок було здійснено з метою упорядкування тарифу на проїзд та приведення у відповідність з собівартістю перевезень в міському електротранспорті. Зазначені документи не передбачають підвищення проїзду у тролейбусах для громадян.  Для них і надалі вартість квитка становитиме 3 гривні. Тоді як у поданих розрахунках КП «Черкасиелетротранс», зважаючи на зростання вартості електроенергії, комунальних платежів, запчастин, інших витратних матеріалів, фонду заробітної плати, собівартість проїзду на сьогодні складає 4 гривні. Тож, згідно із вищеухваленими документами різницю в одну гривню за кожного пасажира між фактичним розміром тарифу і його собівартістю покриватиме міський бюджет. Це необхідно, аби убезпечити підприємство від накопичення боргів та роботи у збиток.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що функціонування електротранспорту в місті потребує кардинальних змін. Це стане можливим, зокрема,  завдяки впровадженню транспортної реформи, яка  стартує в місті вже з наступного року. Також Анатолій Бондаренко  акцентував на необхідності оновлення тролейбусного парку та істотного переформатування рівня обслуговування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #тариф #черкаси
Оголошення
live comments feed...