• Головна
  • Портал Манго для фрілансерів - кращий вибір
Новини компаній
15:42, 31 серпня 2018 р.

Портал Манго для фрілансерів - кращий вибір

Новини компаній

Портал Манго пропонує зручні умови для пошуку завдань для фрілансерів. Манго давно став популярний, особливо серед молодих людей, адже це відмінний шанс почати свою кар'єру. Кожна професія вимагає певного портфоліо, але на роботу не беруть без відповідного досвіду. Під фрілансі можна зібрати портфоліо, набратися досвіду роботи, і в подальшому вже приступати до більш серйозних кар'єрним кроків.

Особливості роботи порталу Манго

Деякі люди навпаки вже встигли попрацювати в офісі, зрозуміли, наскільки це важко, наскільки невигідно в плані фінансів, як часто доводиться виконувати обов'язки, які тобі не до душі. Працюючи у фрілансі, ви отримуєте повну свободу вибору, ви вибираєте не тільки час, коли будете працювати, а й самі завдання по співвідношенню витраченого часу і вартості, за рівнем кваліфікації та інтересу.

На сайті фрілансери можуть розміщувати своє портфоліо, при цьому можна вибрати різне оформлення. Все портяфоліо розподіляються по зручному каталогу, в певному розділі ви можете знайти замовника, почитати інформацію, а також відгуки, які вам будуть залишати замовники, що працювали з вами.

Принцип роботи порталу полягає в тому, що кожен замовник може залишити відгук, таким чином полегшивши пошук виконавців для своїх колег. Однак варто пам'ятати, що і самі виконавці можуть залишати відгуки для замовників, тобто розповісти про те, як була прийнята робота, не чіпляється замовник. Всі ці фактори дають можливість створити ідеальні умови для роботи обох сторін.

Переваги порталу для фрілансерів

Портал доступний в розумінні для кожного, простий в управлінні, в його створенні застосовувалися новітні інтернет-технології. Кожен зможе навчитися керувати сторінкою, реєстрація займає хвилини. Важливим фактором для замовників і виконавців є вказівка ​​міста, якщо робота не повністю віддалена, тобто вимагає безпосереднього контакту.

Часто це стосується таких факторів, як будівельні роботи, ремонтні роботи, кур'єрські послуги, вантажоперевезення, всі ці послуги вимагають проживання в одному місті з замовником. Однак є цілий ряд робіт, які не потребують контакту, це віддалені варіанти і пов'язані найчастіше з комп'ютерними роботами. Це може бути програмування, дизайн, копірайтинг в Києві, наповнення сайтів, переклад, різні тренінги. Всі ці роботи можуть виконуватися віддалене, також оплачуватися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...