Новини компаній
13:05, 28 вересня 2018 р.

Рекламні магніти Черкаси

Новини компаній

Магніт на холодильник - те, що є вдома майже у кожної людини. Це не тільки простий сувенір для себе, родичів, знайомих і друзів, а й чудовий майданчик для реклами власного бізнесу. Оригінальний магнітик - прекрасне нагадування про товар або послугу, яке завжди знаходиться на виду. Інформація відкладається в підсвідомості, а впізнаваність бренду підвищується.

Магніт на замовлення, з нанесенням логотипу вашої компанії - прекрасний подарунок для відвідувачів і клієнтів ресторанів і кафе, готелів, фотосалонів, магазинів, музеїв, служби таксі і т. д.

Якщо ви займаєтеся підприємництвом в Черкасах і Черкаській області - довірте виготовлення рекламних магнітів нашої компанії: ми втілимо у життя те, що допоможе вашій справі розвиватися і процвітати! Пропонуємо великий вибір кольорів, форм, матеріалів!

Рекламні магніти: види і основні характеристики

Ми маємо власне виробництво, оснащене новітнім обладнанням, швидко і якісно виготовляємо наступні види рекламних магнітиків:

• Плоскі.

• Закатні.

• Автомобільні.

• Смоляні.

Плоскі магніти складаються з магнітного вінілу, зображення і захисної ламінації. Їх головні переваги - простота виготовлення і дешевизна. З використанням подібної технології найчастіше виконані фотомагніти на холодильник.

Дані вироби відмінний інструмент для реклами: на них зручно розміщувати комерційну інформацію. Вони бувають: круглими, квадратними, прямокутними або довільної форми. Практичніше за все замовити плоскі магніти-візитки або календарі. Це ефективний спосіб розповісти про свій бізнес споживачу, який обійдеться зовсім недорого.

Закатні магнітики мають привабливий зовнішній вигляд і виробляються на спеціальному обладнанні, ідеально підходять для рекламних цілей, подобаються людям. Ми можемо виконати їх прямокутними або заокругленими.

Також пропонуємо автомобільні магнітики на замовлення. За їньою допомогою зручно брендувати машини швидко і дешево, що важливо для молодого бізнесу, що розвивається. Для збільшення кількості клієнтів, наприклад, служба таксі може розміщувати на магнітиках номери телефонів.

Автомобільні магніти - краще рішення для обробки під певну подію. Вони міцно тримаються, стійкі до несприятливих зовнішніх впливів, придатні для неодноразового використання на різних машинах, не дряпають покриття.

Смоляні магніти мають яскраве, насичене зображення і подобаються багатьом людям. Такий сувенір точно займе місце на видному місці. Його переваги - стійкість до дії світла, води, високих і низьких температур.

Магніти на замовлення Черкаси: чому варто довіритися нам?

Компаній, які виконують на замовлення рекламні магнітики в Черкасах і Україні чимало. Чим ця пропозиція відрізняється від інших? Замовляти у нас варто через:

• Високий професіоналізм і використання новітніх технологій на виробництві. Ми напрацювали великий досвід, який з успіхом застосовується на практиці. Всі роботи виконуються на власному обладнанні, а якість готової продукції проходить обов'язкову перевірку.

• Доступні ціни та вигідні умови для великих оптових замовників.

• Швидкі терміни виробництва партії магнітиків, обговорювані з кожним клієнтом.

•Великий асортимент. А якщо хочете зробити замовлення за індивідуальними параметрами - із задоволенням за нього візьмемося!

Для того, щоб дізнатися про наші послуги докладніше і замовити ефективну рекламу для вашого бізнесу, яка напевно зробить його більш прибутковим, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...