![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаська область внесла до бюджету 7 мільярдів гривень
![Фото: НБУ Фото: НБУ](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: НБУ
До державного бюджету зібрано 3 млрд грн – на 595 млн грн більше січня – серпня 2017 року.
За 8 місяців від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 7 млрд грн податків і зборів, повідомили в ОДА.
На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 4 млрд грн податків. Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 250 млн грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 700 млн грн.
За звітний період перераховано 2,9 млрд грн єдиного соціального внеску (+590 млн грн в порівнянні з відповідним показником минулого року). У розрізі основних платежів за січень – серпень 2018 року приріст до відповідного періоду минулого року 2017 року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+669 млн грн), ПДВ з вироблених в Україні товарів (+159 млн грн), податку на прибуток підприємств (+115 млн грн), єдиного податку (+85 млн грн), військового збору (+46 млн грн), тощо.
![Черкаська область внесла до бюджету 7 мільярдів гривень, фото-1 Черкаська область внесла до бюджету 7 мільярдів гривень, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)