• Головна
  • В ЧНУ розпочала роботу майстерня сучасних освітніх технологій
10:08, 14 грудня 2018 р.

В ЧНУ розпочала роботу майстерня сучасних освітніх технологій

Першим заходом стала скайп-презентація щодо співпраці між ЧНУ та канадським університетом Томпсон Ріверс.

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочала роботу науково-методична майстерня сучасних освітніх технологій. Створена вона за активної участі студентської ради інституту та за підтримки ректора університету Олександра Черевка. На придбання нового мультимедійного обладнання було виділено майже 80 тисяч гривень, повідомили в ОДА.

Нове обладнання дає змогу використовувати в освітньому процесі технології електронного навчання, проводити тренінги, скайп-конференції, записувати відеолекції для онлайн-курсів.

— Крім того, стануть можливими різні варіанти організації навчання у форматі проектної, групової, командної діяльності. Це платформа для навчання майбутніх педагогів, яка відповідає новим вимогам суспільства і запитам здобувачів освіти, — сказав директор навчально-наукового інституту Тимофій Десятов.

Можливості науково-методичної майстерні були продемонстровані відразу — провели скайп-конференцію з професором канадського університету Олександром Кондрашовим. Він підготував для черкаських колег презентацію щодо можливих напрямів співпраці. Це будуть і мікропроекти, і спільні семінари, лекції та конференції, і програма стажування черкаських студентів у Канаді, а в перспективі — і розвиток партнерства між університетами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ #професор #співпраця
Оголошення
live comments feed...