Черкаси відзначать День прапора та 27-му річницю незалежності (програма)

Черкаси відзначать День прапора та 27-му річницю незалежності (програма)

Для забезпечення  безпеки черкащан залучатиметься близько 300 поліцейських.

З нагоди 27-ої річниці незалежності в області відбудеться безліч флешмобів, виставок, майстер-класів, кінопоказів та спортивний фестиваль, повідомили в ОДА.

Обласні заходи пройдуть 23 серпня о 09.30 на Соборній площі Черкас. Тут відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України та заходи з відзначення 27-ї річниці незалежності України. У рамках заходу до Дня незалежності на Соборній площі відбудеться флешмоб за участю дитячих колективів.

22 серпня до Дня Незалежності України у «Черкаській обласній філармонії» відбудеться святковий концерт Академічного малого симфонічного оркестру.

24 серпня у парку «Перемога» «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» організовує фольклорне дійство «Ми – українського роду пагіння молоде» у рамках проведення обласного фольклорного свята «З глибин народних».

23-24 серпня на Центральному стадіоні міста Черкаси, пляжі «Казбетський» та у Долині троянд відбудеться Черкаський спортивний фестиваль.

Загалом до Дня Незалежності в області проведуть 73 майстер-класи, 567 виставок книжкових та художніх робіт, 57 виставок-екскурс та кінопокази.

Читайте також: На свята черкащанам обіцяють гарну погоду.

деньнезалежності Черкаси святкування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии