Черкаська область отримає 13 тисяч доз вакцини для профілактики поліомієліту

Фото: vesti-ukr.com
Фото: vesti-ukr.com

Регіони отримають додаткові 400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту.

Наказ про розподіл підписали у Міністерстві охорони здоров'я України, повідомив сайт МОЗ.

Ця поставка вакцин є плановою та здійснюється у відповідності до щорічної потреби, яку формують регіони. Уже найближчим часом вакцини будуть доставлені у регіони. Черкаська область отримає 13300 доз.

В МОЗ нагадують: ліків від поліомієліту не існує, запобігти захворюванню допоможе вакцинація. За календарем профілактичних щеплень, дитина має отримати чотири дози вакцини до 18 місяців та пройти ревакцинацію у 6 та 14 років.

За 6 місяців 2018 року рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту є достатньо низьким. Якщо такі темпи будуть зберігатись до кінця року, то рівень охоплення щепленнями дітей досягне лише 62% при рекомендованому ВООЗ рівні в 95%.

В Україні є достатньо якісних та безпечних вакцин, які захистять дитину від смертельно небезпечного захворювання. МОЗ України закликає батьків вчасно вакцинувати дітей від поліомієліту і надолужити пропущені щеплення.

Перевірити залишок вакцин можна за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1htj8M5nJ4LNK-5eICiSJVXAvRzra0U4DrGyauHRmkoA/edit#gid=820954819

Читайте також: +34,1 градуси: Черкаси встановили температурний рекорд.

поліомієліт вакцінація Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии