
16:08, 8 серпня 2018 р.
У Черкасах відновили електропостачання Дніпровської водоочисної станції

Наразі енергетики подали напругу на водоочисну станцію, яка забезпечує місто питною водою.
Фахівці комунального підприємства «Черкасиводоканал» у найкоротший термін відновили роботу водозабору. Вода в міську мережу подається з належним тиском, повідомили в мерії Черкас.
Нагадаємо, на підстанції "Поляна" НЕК "Укренерго" відбулося аварійне відключення. Через це було відключено західну частину Черкаського району і частину міста Черкаси. Залишилася знеструмленою і Дніпровська водоочисна станція
Читайте також: На Черкащині збільшиться кількість шкільних автобусів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня