• Головна
  • Черкащанин Сергій Куліш здобув «золото» на чемпіонаті України з кульової стрільби
12:35, 6 серпня 2018 р.
Надійне джерело

На змаганнях Куліш показав найвищий результат для закритих та відкритих стрільбищ за всю історію кульової стрільби України.

2 серпня закінчився чемпіонат України з кульової стрільби. Він проходив у Києві, Львові та Чернігові. Команда Черкаської області була представлена 9-ма спортсменами, серед яких – срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш. Змагання серед гвинтівкової групи були проведені у Києві на базі тиру «Схід». Організатори змагань мусили в короткі терміни підготувати тир до проведення змагань, усунути недоліки, виявлені раніше та забезпечити спортсменів нормальними змагальними умовами, повідомили в ОДА.

Через специфіку будівлі, яка зовсім не пристосована для проведення змагань національного рівня, умови були складними для багатьох спортсменів. Але незважаючи на складності, виступ команди Черкаської області був вдалим. Особливо високі результати та особисті рекорди показав наш олімпієць Сергій Куліш.

– Йому не було рівних у вправах зі стрільби з малокаліберної гвинтівки: у вправі МГ-9 (60 пострілів лежачи) він показав абсолютний результат – 600 очок з 600 можливих; у вправі МГ-6 (стрільба по 40 пострілів з трьох положень) він також показав найвищий результат для закритих та відкритих стрільбищ за всю історію кульової стрільби України – 1186 очок. Таким чином, Сергій завоював дві золоті медалі у особистому заліку. До них додалася і бронзова медаль у фіналі вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 60 пострілів), – розповів Віктор Нагній про виступ спортсмена.

Омельяненко посів 6 місце серед 42 учасників у вправі ГП-6, 6 місце серед 28 учасників у вправі МГ-6 та 8 місце серед 29 учасників у вправі МГ-9. Чепурна  посіла 11 місце серед 31 спортсменки у вправі МГ-6, а Чорноморець М. стала у цій вправі тринадцятою.

У командній олімпійській вправі ГП-МІКС виступало по 2 команди від області. Команда Чорноморець М.-Куліш С. у запеклій боротьбі посіла 4 місце, команда Боєва Д.-Омельяненко Д. була сьомою. Всього у цій вправі змагалось 18 команд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію