• Головна
  • ЦНАПи створять у трьох тергромадах Черкаської області
13:33, 3 серпня 2018 р.

ЦНАПи створять у трьох тергромадах Черкаської області

Фото: tsnap.ulead.org.ua

Фото: tsnap.ulead.org.ua

Шполянська, Матусівська та Мліївська об’єднані територіальні громади отримають допомогу в рамках впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

Загалом отримають таку допомогу 115 громад з 22 областей України. У рамках Раунду 1 буде створено 86 (72%) звичайних ЦНАП, 24 (20%) міськрайонних, 6 (5%) мобільних ЦНАП, 4 (3%) ЦНАП в рамках міжмуніципального співробітництва. Існують випадки інтеграції різних моделей в громади, наприклад, міськрайонний мобільний ЦНАП, повідомили в ОДА.

Наразі, для всіх 115 громад затверджується Технічне завдання (ТЗ) – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП.

Технічне завдання складається з детального опису інституційного та фізичного аспектів створення ЦНАП. Для кожного аспекту ТЗ з громадою погоджений план реалізації з термінами та сферами відповідальності.

Нагадаємо, що до 31 серпня триває прийом заявок на участь в Раунді 2 на отримання допомоги на створення та модернізацію ЦНАП, брати участь в Програмі можуть громади з усіх областей України.

Читайте також: На Черкащині 20-річній сироті подарували квартиру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #Черкаськаобласть
Оголошення
live comments feed...