• Головна
  • Жива вода: у Черкасах "зацвіли" фонтани
11:51, 2 серпня 2018 р.

Жива вода: у Черкасах "зацвіли" фонтани

Фото: chmr.gov.ua

Фото: chmr.gov.ua

Працівники КП «Черкасиводоканал» виконують планове обслуговування міських фонтанів.

Згідно графіку, який затвердив міськвиконком, чистка водограїв відбувається тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше, повідомили в мерії.

Це пов’язано зі стрімким розвитком водоростей, для яких сьогодні утворилися найсприятливіші умови – світло, тепло і вологе середовище. Зважаючи на таку спеку, водорості можуть покрити поверхню водограю всього за тиждень.

— Якщо вода жива, то в ній будуть розвиватися біологічні організми. Водорості, які з’являються на поверхні фонтанів, не відносяться до синьо-зелених. Вони не виділяють токсичних речовин і, відповідно, не наносять шкоди здоров’ю людини, — зазначила інженер-мікробіолог лабораторії КП «Черкасиводоканал» Марина Крайниченко.

Працівники підприємства виконали чергове обслуговування фонтанів в Долині троянд – відчистили поверхню водограю, виконали дезінфекцію комунікацій та заміну води.

«Черкасиводоканал» нагадує містянам, що у фонтанах зворотнє водопостачання, тому там заборонено пити воду, купати тварин та мити велотранспорт.

Читайте також: На трьох черкаських пляжах заборонили купатися (перелік).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкасиводоканал #фонтани #Черкаси
Оголошення
live comments feed...