• Головна
  • Черкащани уклали близько 102 тисяч декларацій із сімейними лікарями
11:11, 31 липня 2018 р.

Черкащани уклали близько 102 тисяч декларацій із сімейними лікарями

Черкащани уклали близько 102 тисяч декларацій із сімейними лікарями

Кожен третій житель Черкас підписав декларацію із сімейним лікарем.

Темпи укладання угод із лікарями залишаються високими, незважаючи на сезон відпусток.- У середньому, на одного лікаря припадає 780 підписаних декларацій.

-У нас є лікарі, які вже набрали 1800 пацієнтів. За три місяці вони виконали те, на що давався час до кінця року. Є фахівці, які дуже сумлінно працюють і користуються попитом на первинній ланці. Причому це як медики із великим досвідом, так і ті, що нещодавно закінчили вищі медичні навчальні заклади, - повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Олег Стадник.

Якщо громадянин не встигне підписати декларацію з сімейним лікарем до 1 грудня 2018 року, то фінансування на нього виділене не буде, тож йому доведеться сплачувати за лікування з власної кишені. В мерії радять усім  поквапитися і укласти декларації.

З 1 липня в Україні вже не виділяється медична субвенція, натомість застосовується принцип «Гроші ходять за пацієнтом». Той лікувальний заклад, який обслуговуватиме більше людей, отримуватиме більше коштів.

- Хотів би підкреслити, що система фінансування, яка нині запроваджується, допоможе викорінити явище хабарництва і «благодійних внесків» лікарям. Адже якщо буде доведено, що медичний працівник вимагав з пацієнта якісь кошти, то Національна служба здоров’я може взагалі зняти фінансування з такого медзакладу. Тож працівники поліклінік мають усвідомлювати усю серйозність відповідальності за такі дії, - наголосив Олег Стадник.

Читайте також: Підпільний цех з виготовлення горілки виявили у Черкасах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медичнареформа #декларації #Черкаси
Оголошення
live comments feed...