• Головна
  • Купуємо якісне обладнання для декоративних ставків
Новини компаній
14:28, 27 липня 2018 р.

Купуємо якісне обладнання для декоративних ставків

Новини компаній

Ті, хто планує облаштування своєї дачної ділянки або території будинку декоративним ставком, повинен обов'язково потурбуватися про спеціальне якісне устаткування для його облаштування. Адже як приємно увечері посидіти біля свого ставка і постежити за рибками, які там мешкають. Хіба це не прекрасно? Навіть якщо з рибками вийшла "невдача", то порелаксувати у ставка - велике задоволення, що дозволяє розслабитися, відкрити усі свої чакры і налаштується на щось нове і цікаве. Та досить вже лірики. переходимо до більш практичних питань, які дозволять вирішити проблему з установкою і правильним функціонуванням такого ставка.

Отже, яке ж устаткування і продукція для ставків Sunsun знадобиться для створення і функціонування декоративного ставка?

1. Перше, з чого варто почати - це придбання якісного фільтру. Такий предмет виконує очисні функції, а тому вода в ставку завжди буде чистою і прозорою. Вибираючи відповідний фільтр для ставка, слід відштовхуватися від його розмірів, а також від того, чи мешкатимуть в ньому рибки.

2. Коли фільтр для очищення води в ставок вибраний, слід переходити до вибору спеціального УФ-стерелізатора, а також насоса для ставка. Краще використати якісний ставковий насос, що дозволить якісніше здійснювати покладені на нього функції, а також такі моделі абсолютно не створюють додаткового навантаження і мають можливість працювати цілодобово. Насос дозволить воді циркулювати, наповнюючи її киснем, що забезпечить нормальне життя її мешканцям, а також запобіжить утворенню цвітіння води. Що стосується уф-стерилізаторов, то у фільтри нового покоління вони вже вмонтовані. Проте, якщо у вибраному Вами фільтрі відсутній такий стерилізатор, обов'язково потурбуйтесь про його придбання і установку в систему устаткування для ставка.

3. Аератор. Цей прилад призначений для того, щоб насичувати воду в ставку киснем. Якщо у водоймі є рибка, то наявність аератора просто необхідна, адже інакше вона просто загине.

4. Скіммер. Цей вид ставкового устаткування призначений для того, щоб максимально швидко прибрати різні забруднення з поверхні води(її дзеркала).

5. Муловсмоктувач. Такий спеціальний "пилосос" для дна ставка дозволяє очистити його від різного сміття, яке може туди падати. Завдяки унікальній конструкції, такий пилосос дозволяє зібрати усе сміття і бруд не лише з рівної поверхні дна ставка, але і з важкодоступних місць - у вигинах ставка, між каменями і так далі.

Купуємо якісне обладнання для декоративних ставків, фото-1

Придбання якісного устаткування для ставка дозволить максимально налагодити його роботу, щоб його власник зміг насолоджуватися красою своєї білябудинковою територією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...