• Головна
  • На Черкащині земельні ділянки вартістю 3,7 мільйони повернули державі
16:13, 26 липня 2018 р.

На Черкащині земельні ділянки вартістю 3,7 мільйони повернули державі

На Черкащині земельні ділянки вартістю 3,7 мільйони повернули державі

Черкаський районний суд задовольнив позови прокуратури області щодо скасування державної реєстрації права приватної власності на 10 земельних ділянок водного фонду.

Прокуратура області скерувала до суду низку позовів про визнання незаконним та скасування рішення Свидівоцької сільської ради Черкаського району, яким безоплатно громадянам передано для ведення індивідуального дачного будівництва земельні ділянки водного фонду, розташовані на березі Дніпра. Попередньо ці землі віднесено до земель рекреаційного призначення з грубим порушенням порядку, встановленого земельним законодавством, повідомили в прокуратурі Черкаської області.

Оскільки протиправна зміна цільового призначення спірних земель та їх подальша забудова унеможливлює раціональне використання, охорону та розпорядження ними як землями водного фонду, що порушує інтереси держави в цій сфері, на їх захист до суду звернулася прокуратура.

Упродовж 2018 року за судами вже задоволено 20 позовів прокурорів з вимогами щодо скасування неправомірно набутих громадянами прав приватної власності на землі водного фонду загальною вартістю близько 7,5 млн. грн.

Читайте також: Черкаські аудитори скасували торги із порушеннями на 547 мільйонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура #Черкаськаобласть #земельніділянки
Оголошення
live comments feed...